Markéta Pavleje

Kdysi jste její práci mohli vídat na stránkách prestižních lifestylových časopisů. Markéta byla totiž jednou z nejlepších vizážistek a make-uprtistek u nás. Ale něco se pak změnilo – víc a víc se vracela k vaření, začala hledat cestu k sobě, k tomu, co je pro ni i její rodinu dobré. Jak o sobě říká: není vystudovaná kuchařka, není ani výživová poradkyně. Potřebuje se ale cítit dobře, tvořit, být kreativní, a jídlo, jeho focení a také blog o vaření Kitchenette.cz, který jídlu už hezkých pár let úspěšně věnuje, jí to všechno v bohaté míře umožňují.

Pokud půjdete někdy na kurz vaření s Markétou, uvidíte, jaké to je… vrátit se z konzumní společnosti k přírodě, k dobrému, co vždycky nabízela poctivá škola vaření našich babiček, které nepotřebovaly polotovary nebo chemické přísady. Markéta nakupuje ve farmářských bioprodejnách, u samotných farmářů, hledá nové potraviny, superpotraviny. Nemá ráda tlak velkých řetězců, dokáže ocenit práci malých chovatelů i pěstitelů a z jejich surovin pak připravuje jídla, která můžete dát malým dětem stejně jako jimi ohromit vybíravé gurmány. 
Když odešla na mateřskou s dcerou Grétkou, založila blog o vaření, Kitchenette.cz. Jeho atraktivní design podtrhují dechberoucí fotky, díky nimž Markéta opakovaně sbírá tituly v soutěži Food blog roku. Nedlouho poté pak otevřela i Kitchenette Shop, kde seženete dobré suroviny i unikátní kuchyňské pomocníky (napří. KitchenAid) či designové kousky do bytu.
S druhorozeným synem Rubenem v náručí pak celý rok dávala dohromady také svou unikání kuchařku – Kitchnette: Rok v kuchyni a začala s kurzy vaření a kurzy pečení v naší Gourmet Academy. Nedávno se jí narodil malý Isaac a je veřejným tajemstvím, že Markéta už brzy chystá vydání dalšího kuchařského skvostu! Znovu inspirovaného původními surovinami, čistým vařením a plného energie i radosti z dobrého jídla…

Přehled termínů
KurzDatumČasCena

Kurz:

Fenomenální saláty & dresinky

Datum:

11.09.2019

Čas:

16:30

Cena:

3 300,-

Koupit

Kurz:

Jde to i bez masa!

Datum:

18.11.2019

Čas:

16:30

Cena:

3 300,-

Koupit

Kurz:

Úžasné vegetariánské menu

Datum:

4.12.2019

Čas:

16:30

Cena:

3 300,-

Koupit

Řekli o nás

:
Markéta Pavleje: Markétka je úžasná osůbka, pomohla mi nebát se experimentovat a užívat si vaření. Vyzařuje z ní pohoda, která je nakažlivá. Děkuji, Marcela
:
:
: