Karolína Kamberská

Karolína Kamberská je další „naší tváří“, kterou můžete znát z televize. Na TV Prima diváky vtahovala ve svých pořadech o vaření do tajů, jak obyčejné recepty proměnit v delikatesy, které i ze všednodenní večeře udělají výjimečnou rodinnou událost. Nepotřebuje přitom komplikovaná menu obnášející několikahodinové stání u plotny. Jak sama říká: hledá spíše triky, jak usnadnit všem kuchařkám vaření, ušetřit jim čas, a přesto pak zažít dokonalou chuťovou radost.

Pokud jste její pořady o vaření nikdy nesledovali, podívat se na její recepty můžete pro začátek ve dvou kuchařkách, jež napsala: Karolína, domácí kuchařka a Štěstí z kuchyně. Všechno, co v nich najdete, je o rodině, pohodové atmosféře, teple domácího krbu, kouzlu starých časů. O pocitu, že i každé vaše jídlo může chutnat „jako od babičky“. 
K vaření se přitom Karolína dostala velkým obloukem! Vystudovala politologii, pár let se jí věnovala, ale podle svých vlastních slov z toho, co se kolem nás děje, resp. dělo už tehdy, neměla dobrý pocit. I proto se stále přikláněla k tomu, co ji dlouho bavilo. Dělala muziku, se svou sestrou vystupovala jako profesionální zpěvačka v duu Sestry Steinovy, chvíli byla i na sólové dráze a od narození nejmladšího syna skládá hlavně dětské písničky.
Pak se pustila do svého největšího hobby, vaření. Začala působit jako food redaktorka v časopisu Marianne, dlouho sbírala kuchařské knihy – a dnes jich má doma už něco přes dvě stě! A pořád v nich listuje. Je přesvědčená, že ani ten nejlepší kuchař nemůže nikdy vědět všechno a že se, každý, kdo se pohybuje v gastronomii, musí pořád učit a hledat nové cesty. Ideálně ne příliš složité, aby vám vaření i stolování pořád mohlo přinášet klid a radost. 

Přehled termínů
KurzDatumČasCena

Kurz:

S noblesou první republiky

Datum:

5.06.2019

Čas:

16:30

Cena:

3 500,-

Koupit

Řekli o nás

: