Retailový Oscar míří i do Gourmet Academy

Gourmet Academy součástí nejlepší prodejny domácích potřeb na světě.

 

Je to oficiální. Zvítězili jsme i ve světovém kole prestižní soutěže Global Innovation Awards, která oceňuje retailové prodejny. V kategorii domácích potřeb získala naše prodejna Potten & Pannen - Staněk KitchenAid Concept Store & Gourmet Academy pomyslného „retailového Oscara“ a stala se nejlepší světovou prodejnou.

Společnost Potten & Pannen – Staněk je na trhu již 25 let a od samého počátku má jasně daný cíl: nabízet zákazníkům pouze ty nejlepší produkty světových značek, prvotřídní služby a neustále posouvat hranice kvality. I po 25 letech nás neopouští chuť inovovat a jednou z takových inovací je právě i Gourmet Academy: unikátní škola vaření v samém srdci Prahy, která je součástí prodejny Potten & Pannen - Staněk KitchenAid Concept Store.

Jedinečná škola vaření v centru Prahy

Právě propojení prodejního místa, kde můžete vybírat mezi těmi nejlepšími designovými značkami kuchyňských potřeb, s prostorem, kde můžete svou vášeň ke gastronomii naplno probudit, je jedním z hlavních faktorů našeho úspěchu v rámci prestižního ocenění GIA.

Gourmet Academy retailový Oscar

Ostatně, v Praze nenajdete žádné jiné místo, kde můžete přímo v prostorách prodejny navštívit kurzy vaření vedené těmi nejlepšími lektory jako jsou Zdeněk Pohlreich, Filip Sailer nebo Marek Radish či bloggerkami Janou Černou (zasadnezdrave.cz) nebo Márketou Pavleje (Kitchnette.cz). Navíc v prvotřídní kuchyni vybavené pouze luxusními spotřebiči KitchenAid. Na všech kurzech vás navíc čeká přátelská, rodinná atmosféra, osobní přístup (díky omezenému počtu účastníků) a samozřejmě kvalitní občerstvení: prémiové rozlévané víno, prvotřídní čajové směsi Kusmi Tea či voda z islandských ledovců Aqua Angels.

Sdílíme s vámi vášeň pro gastronomii

Obchody pro nás nejsou pouze prodejní místa. Chceme našim zákazníkům předat i kus vášně po gastronomii a společně tak povýšit vaření, stolování a vše, co se děje (nejen) okolo kuchyně na výsostné umění.

GIA přebírání ceny

Je nám velkou ctí, že právě Gourmet Academy nám k naplnění těchto cílů pomáhá. Ocenění odbornou porotou International Housewares Association v Chicagu pro nás moc znamená a rádi bychom touto cestou poděkovali všem zákazníkům, fanouškům a v neposlední řadě zaměstnancům, že jsou součástí našeho úspěchu. Moc si vaší podpory vážíme!

 

 

Retailový Oscar míří i do Gourmet Academy

Řekli o nás

Pan Koreš: Příjemné prostředí a nevšední kulinářský zážitek o tom byl kurz s panem Zdeňkem.
Pan Kadlec: Skvěle připravený kurz, pan Zdeněk je profesionál a bylo zajímavé ho pozorovat při práci.
Jiří Horák: Splnil jsem si sen, když jsem si mohl zavařit s panem Zdeňkem Pohlreichem! Opravdu parádní zážitek.
Marcela: Zbožňuji středomořskou kuchyň. Celé menu bylo výborné.
Jitka: Konečně jsem se naučila správný postup, jak připravit linecké těsto.
Dáša: Ráda se učím novým věcem a nadchla mě přátelská atmosféra v kurzu.
Mirka: Skvělý, inspirativní. Paní Edita je nejlepší cukrářka. Domů si odnáším spoustu vychytávek. Přátelská atomosféra.
Tereza Ovšáková: Paní Jana byla jedním slovem božská. Suroviny, jídlo a atmosféra zase doslova geniální.
Vendula Vondráčková: Super večer se skvělými lidmi. Kurz za 1* a paní Jana Černá je opravdu sympatická.
Jarda: Konečně vím, jak udělat pořádnou flákotu masa.
Kristýna: Skvělé nové recepty a inspirace nejen na léto. Opět mám nové recepty.
Tereza: Kurz s Editou byl neobyčejný zážitek, který změnil můj pohled na pečení.
Alena: Příjemná atmosféra, individuální přístup lektora Martina. Doporučuji!
Paní L. Rovenská: Kurz paní Edity předčil má očekávání, úžasný.. skvělou společností tak i zázemím.
Šárka: Je skvělé se naučit i jinou úpravu ryb než na co je člověk zvyklý.
Natálie: Moje děti mají intoleranci na lepek. Jsem vděčná za každý nový recept.
Blanka: U nás doma milujeme rolády na všechny způsoby (více chutí najednou). Můj manžel je vám vděčný.
Gabriela: Oba synové byli strašně nadšení. Jsou z nich vášniví kuchaři. Samozřejmě doma vaří s kuchařskou čepicí, kterou na kurzu dostali.
Veronika: Když jsme pak jedli z jednoho talíře, měla jsem pocit, že jsme tak trochu rodina.
Petr Kutscha: Nádherně strávený čas a pohodová atmosféra, ke které přispěl pan Zdeněk svým lidsky profesionálním pojetím.
Jarda Adámek: Rozhodně doporučuji. Kurz rozšířil mé obzory.
Yvona Zemanová: Děkuji za nové i zajímavé inspirace.
Vlasta Matší: Perfektni...
Thea Tumova: Kurz byl skvělý !!
Stanislava Fišerová: Kurz byl opět výborný. Jídla byla skvěle zvolená a na silvestrovský stůl určitě perfektní.
Marek Raditsch: Kurz Vánoce jinak byl opravdu zážitek, opravdu jsem si to užila a určitě to nebude poslední kurz vaření, který jsem navštívila.\r\nPetra B.
:
Mirek Kalina: Tento kurz byl pro mne první zkušeností s kurzy vaření a po absolvování vím, že nebyl poslední.\r\nBylo to skvělé. Děkuji za příjemně strávený čas a za úžasnou péči všech, kteří se o nás starali.
:
:
:
Mirek Kalina: Kurz byl připraven profesionálně, pouze zapomněli na certifikát o absolvování kurzu na jméno Ilonka Zacharová.
:
Barbora Polanská: Kurz hodnotím jako velmi přínosný a povedený. Moc mě to bavilo, díky.
Kamila Ehrenbergerová: Moc příjemně strávený večer, bezvadně jsme si popovídali... a pak jsem zjistil, že jsme celou dobu stáli, vařili a dost jsem se toho naučil. paráda!
Tomáš Hlúch: Super menu, super atmosféra, šel bych znovu.
Jan Stejspal: Kurz je absolutně perfektní a nabitej pozitivní energií.
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
Filip Sajler: Náplň kurzu byla širší než bylo anoncováno. Líbilo se mi zaměření na technologii přípravy pokrmů, upozornění na rizika a jak je minimalizovat. Oceňuji i návody na to, jak napravit chyby.
:
:
:
Marcela Dlouhá: Takovéhoto kurzu jsem se zúčastnila poprvé a byla jsem nadšená.Jen bych uvítala, kdyby recepty na lahůdky, které jsme dělali byly více podrobnější - myslím co se týče pracovního postupu. Byla tu sice možnost psát si poznámky, ale to jsem nestíhala pokud jsem chtěla sledovat práci pana Marka a sama se zapojit. Ale jinak vše na jedničku - prostředí, milí lidé, bezvadná atmosféra, skvělá nabídka vín, ale hlavně výborné suroviny, ze kterých jsme měli možnost vařit. Velmi ráda si takovýto kurz někdy v budoucnu zopakuji a určitě budu doporučovat svým známým.
Lucie Nestrašilová: Výborný kurz, velmi přínosný. Skvělá atmosféra a jedinečný servis od Gourmet academy:-)
Lukáš Čížek: Bylo mi potěšením sledovat hbité ruce a pochytit několik vynikajících triků při profi vaření. Suroviny a zázemí kuchyně je fantastické a přeji hodně dalších spokojených žáků.
Lukáš Čížek: Kurz byl moc fajn, už jsme doma vše vyzkoušeli a povedlo se
:
:
:
Edita Paulusová: Skvělé recepty, individuální přístup, praktické rady, úžasná organizace.
Jana Králiková (Černá): Opět skvělý, inspirující kurz se super osobními vychytávkami lektorky Jany. Skvělé menu se zajímavými surovinami a ingrediencemi. Perfektní zázemí, které celý tým poskytuje velmi zpříjemňuje celý průběh kurzu. Opět jsme odcházeli skvěle poučení a také najezení :)
:
:
:
: